Результаты поиска:
+38 (050) 782-75-79
+38 (098) 104-84-28
+38 (063) 733-09-39
В корзине 0 товаров на 0 грн
ХИТ ПРОДАЖ
Klar
грн
2 л
SODASAN
грн
1.2 кг
 
ТМ Бабене є вітчизняним виробником унікальної продукції європейського якості.
 
Найважливіше, що заслуговує особливої уваги: наша продукція виготовлена з натуральних, добірних, свіжих продуктів, не містить в собі ніяких хімічних харчових добавок, що підсилюють смакові якості, а так само негативно впливають на здоров'я людини. Також ми не використовуємо консервантів, що продовжують термін придатності. Обираючи наш продукт Ви завжди будете впевнені в якості, так як ми контролюємо всі етапи виробництва.
 
Ручна робота виділяє наш продукт серед маси інших, ідентичних, що стоять на полицях в магазинах. Виготовлено за класичної італійської рецептури в Україні, м Київ.
 
Основним напрямком домашньої пекарні є випічка Гріссіні. Хрусткі та ароматні, вони підкреслюють смак різних страв і напоїв, гармонічно поєднуються з прошутто, сиром, салатами, супами, а також з пивом чи вином. Гріссіні мають безліч смакових переваг-це чудовий продукт для дієтичного харчування. У ньому міститься достатньо природних білків, мінеральних солей, вітамінів, клітковини, а також ненасичених жирних кислот завдяки оливковій олії, що входить в рецептуру. До того ж Гріссіні-продукт зручний та універсальний, який буде доречний і за святковим столом, і на роботі, в якості перекусу, і на пікніку! ТМ «Бабене» випікає : Гріссіні з сиром Пармезан і чорним кунжутом , білим кунжутом, прованськими травами, розмарином, морською сіллю, паприкою і перцем, а також новинки –лінію «фітнес».
 
 
Бабене
грн
125 г
 
Бабене
грн
125 г
 
Бабене
грн
125 г
 
Бабене
грн
125 г
 
Бабене
грн
125 г
 
Бабене
грн
125 г
 
Бабене
грн
125 г
 
Бабене
грн
125 г
 
Бабене
грн
125 г